Evin mi var? Derdin mi var? Sözü artık tarihe karıştı…

“Garantili Kiralama Kampüsü”
“Huzurlu yaşamın kapılarını araladı”
Kiracılarla uğraşmaktan yoruldunuz mu?
Kiranız bu ayda mı yatmadı?

Kiralarınız hep gecikmeli mi ödeniyor?
MUĞLA dışında mı yaşıyorsunuz?

“Garantili Kiralama Kampüsü Tam Size Göre!…”
” Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi Garantili Kiralama Kampüsüne katılın!…”
“Kiralarınız Hesabınıza Otomatik Olarak Yatarken…”
” Sizde Hayatınızı Huzurla Yaşayın…”

 

Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi Muğla’da kiralama konusundaki uzmanlığı ile tanınmaktadır.
Bu uzmanlığın temeli 2014 yılına dayanan mesleki tecrübeden ileri gelmektedir.

Kiralama işi emlak sektöründe ikinci plana atılan, daha az önemsenen bir alan konumundadır.

Ancak kiralama emlak piyasasında en çok bilgi ve deneyim isteyen alandır.Emlak satış süreci tapu devriyle sona kısa sürede sona ererken, kiralama süreci ise kira kontratı ile yeni başlayan ve tahliyeye kadar uzanan süreçtir. İyi ve sağlıklı bir kiracı ev sahibi ilişkisi kurmak oldukça zor bir iştir. Tarafların iyi niyetini ve tecrübesizliğini suistimal ettiği sıklıkla görülmektedir. Bu nedenle olaylara ve sorunlara objektif yaklaşacak, tarafların haklarını karşılıklı olarak koruyacak bir aracıya ihtiyaç duymaktadırlar.

OBJEKTİF YAKLAŞIM

Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi geliştirdiği GARANTİLİ KİRALAMA KAMPÜSÜ ile 2015 yılından bugüne hizmet vermektedir.
Özellikle Muğla dışında ikamet eden müşteriler ile kiracılarıyla arasına mesafe koyma ihtiyacı duyan müşteriler tarafından tercih edilmektedir.
Garantili Kiralama Kampüsündeki esas, gayrimenkulünüzün kiralanması konusunda tam yetkilinin ve tek muhatabın Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi‘nde olmasıdır.

Garantili Kiralama Kampüsü katılım, Garantili Kiralama Sözleşmesinin imzasını takiben Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisine noterden vekâlet verilmesiyle başlar.
Bu tarihten itibaren gayrimenkulünüzün tüm sorunlarıyla ve kiracılarınızla ilişkileri Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi sizin adınıza yürütür.
Ekspertiz, Kiralama, Kira takibi, Kira Tahsilatı, Emlak Vergilerinin takibi, Kira geliri beyannamelerinin takibi, Apt. aidatlarının ödenip ödenmediği, elektrik su borçlarının olup olmadığı vb. Garantili Kiralama Sözleşmesi’nde yer alan hizmetler.
Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi sadece kendisinin Garantili Kiralama Sözleşmesiyle yetkili olduğu gayrimenkulleri Garantili Kiralama kampüsü içine dâhil eder ve bunun karşılığında “Garantili Kiralama Takip Ücreti” alır.

PROFESYONEL SORUMLULUK

Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi Garantili Kiralama Sözleşmesiyle ve vekaletnamesiyle aldığı yetki ile, önce gayrimenkulün kira değerini piyasa analizi yaparak tespit eder, tespit ettiği kira bedeli ve gerekli teminat koşullarıyla emlak piyasasına arz olarak sunar. Gayrimenkullere gelen talepler incelenerek, kiralama koşullarını kabul eden ve gerekli teminatları verebilecek adaylar hakkında araştırma yapılır,
En uygun olduğu düşünülen kiracı adayına Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi tarafından kiraya verilir.
Kira kontratının imzalanmasını takiben Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi gayrimenkulün kiralarını,
Otomatik ödemeye bağlayarak düzenli talimatla mülk sahibinin hesabına her ayın aynı günü yatırır.
Kiracı gayrimenkule girdikten sonra kiracının kirasını ödeyip ödemediği,
veya geciktirerek ödediği durumlardan mülk sahibi hiçbir şekilde etkilenmez.
Mülk sahibi otomatik ödemeye bağlanmış kiralarını alarak yaşamına huzurla devam etmektedir.
Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi Garantili Kiralama Sözleşmesi Hükümleri çerçevesinde,
Yetkili olduğu gayrimenkulün kirasını mülk sahibine garanti eder.

Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi ile Tanışın Gayrimenkullerinizle Barışın!…