İnsanlığın var olduğu süreçten bu yana barınma ihtiyacı sürekli değişerek gelişmiştir. Temel barınma ihtiyaçlarından olan ev; toplumun ihtiyaçlarına göre kendini yenilemektedir. Günümüzde bu ihtiyaçları karşılamada emlak sektörü pazarlama alanında piyasada önemli bir konumdadır. Muğla’da Kampüs Emlak, bu pazarın önemli temsilcilerindendir.

Öğrencilik Yıllarında Başlayan Başarı Serüveni

Başarılı ve zorlu yolun ilk adımlarını öğrencilik yıllarında hayallerinin peşinden koşan İlker Barış Kalaç atmıştır.2008’de Muğla’ya öğrenci olarak gelen ve okul yıllarında emlak sektöründe çalışmaya başlayan İlker Barış Kalaç kazandığı tecrübeyle 2012 yılında bugün Muğla bölgesinde öncü olan Kampüs Emlak’ın temellerini atmıştır.

Kurumsal yapının önemini bilerek sürekli kendini yenileyen Kampüs Emlak inşaat ve yapı alanında da adından söz ettirmektedir. Gayrimenkul yatırım ve danışmanlık hizmeti veren Kampüs Emlak yenilenen çağın gerekliliklerini bilerek varlığını dijital mecralarda da sürdürmektedir.

Böylece dijital dünyanın hızlı değişimine ayak uydurmakta ve günümüz iletişim çağının yeniliklerini takip ederek sosyal medyanın önemiyle ilerlemektedir.

Bulunduğu bölgede lider olma yolunda ilerleyen Kampüs Emlak, Muğla Emlak Müşavirleri Derneği 399 No’lu üyesi olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Derneğin vermiş olduğu tüm görevlerde aktif olarak çalışarak bölge temsilciliği de yapmaktadır. 2018 yılında kurulan Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası’nın kurulum aşamasında etkin rol oynamış ve kurulan bu emlak odasının üyesidir. Yapı ve inşaat alanıyla portföyünü genişletmiştir.

‘’Garantili Kiralama Sistemi’’ ile 1000’e yakın profesyonel kira takibi yapmaktadır.