KİRA TAKİBİ

 

Kiracınız bu ay da mı kiranızı yatırmadı?

Kiracılarınızla uğraşmaktan yoruldunuz mu?

Kiracılarınızla kira artışları konusunda sorunlar mı yaşıyorsunuz?

 

 

 

               Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi  6 yıla dayanan tecrübeleriyle yanınızdadır. Firmamız mülk sahiplerinin talebi durumunda kendisinin kiraya verdiği kiralık mülklerin kira takibini ücret karşılığında yapmaktadır. Kira takibi hizmetleri kiralayanın talebi kapsamında belirlenecek olup; kiralama, kira takibi, kira tahsilatı, emlak vergilerinin takibi, kira geliri beyannamelerinin verilmesi, gerektiğinde hukuki süreçlerin takibi vb. gibi konuları içermektedir.

Yurt dışında ya da şehir dışında mı yaşıyorsunuz?

               Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi  Kira Takip Hizmetlerini iki ana kitleye vermektedir.

Birincisi Yurt dışında veya şehir dışında yaşayıp ta Muğla’da gayrimenkulü olan mülk sahipleridir. Mesafeler nedeniyle gayrimenkulleriyle ilgilenememekte, bu ilgisizlik nedeniyleyse mülklerinden yeterli verimi alamamaktadırlar.

İkincisi ise Muğla’da ikamet edip de kiracısıyla arasında sorunlar yaşayan ve kiracısıyla arasına mesafeyi korumak veya mesafe koymak isteyen müşterilerdir. Kiralama ilişkisi kira kontratı süresince devam eden süreklilik arz eden bir ilişkidir. İyi bir kiracı ev sahibi ilişkisi kurmak oldukça zor bir iştir. Her iki tarafında zaman zaman karşı tarafın iyi niyetini veya tecrübesizliğini suistimal ettiği sıklıkla görülmektedir. Bu nedenle olaylara ve sorunlara objektif yaklaşacak tarafların haklarını karşılıklı olarak koruyacak bir aracıya ihtiyaç duymaktadırlar.

               Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi  profesyonel kira takibi anlayışıyla hem kiracılarıyla sorunlar yaşayanlara hem de uzak yerlerde oturan mülk sahiplerine hizmet verilmektedir.

Unutmayın gözden ve ilgiden uzak gayrimenkul gelirden de uzak olur!…

 

Kampüs Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ve Emlak Ofisi’yle Tanışın Gayrimenkullerinizle ‘’ BARIŞ’’ın!…